Eset Kurumsal ve Bireysel Antivirüs Çözümleri   SSL By SECTIGO CA   0850 441 2203   0537 377 0574   destek@esetlisans.com
»Sıkça Sorulan Sorular
Sitenizin Güvenliğinden Nasıl Emin Olabilirim?

Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. 

Asrin Bilgisayar kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder. Ayrıca kullanıcılar onay verdikleri takdirde bu bilgiler Asrinn Bilgisayar ve ortakları tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.

Comodo sertifikalı Esetlisans.com, Garanti Bankası, FinansBank, Fortis Bank, Akbank ve Yapı Kredi Bankası Sanal POSlarını kullanmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak Sectigo CA tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Esetlisans.com.tr‘den verdiğiniz siparişlerinizin teslimatı, belirttiğiniz adresinize kargo firması aracılığı ile yapılmaktadır.

 

     Kargo firması zamana karşı yarıştığı için, teslimat elemanı ürünü teslim edip hemen gitmek ister, ancak hassas olan bir konu vardır. Kargo paketinizi teslim almadan, kargo teslimat formuna imza atılmamalıdır.

 

     İçerisinde benzersiz bir seri numarası bulunan Eset ürünlerinizin kutusunun kesinlikle açılmamış olduğundan emin olunmalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir.

 

     Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda paket içerisindeki eksiklik veya kullanılmış seri no içermesi durumundan esetlisans.com.tr sorumlu değildir.

 

Faturayı neden paketin üzerinde gönderiyorsunuz?

Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim soyisim yazma zorunluluğu bulunmaktadır.

Kargom hangi şirket ile gönderilecek?

Siparişinizi verirken belirlediğiniz Aras Kargo firması ile gönderilmektedir.

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Resmi tatil günlerinde Aras kargo teslimat yapmamaktadır.

Kargo ücretiniz ne kadar?

Esetlisans.com üzerinden verilen siparişlerde teslimat adresine bağlı olarak değişkenlik gösteren kargo fiyatları bulunmaktadır. Sipariş verme işlemi sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır. Sepeti onayladığınız esnada kargo ücretini görebilirsiniz.

Kargom ne zaman ulaşır?

Vermiş olduğunuz sipariş, ödeme onayı ve tedarik işlemlerinin tamamlanması ile ortalama 1-3 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmek üzere kargoya teslim edilir. Kargo takibinizi ‘Siparişlerim’ sekmesinde yer alan ‘Siparişiniz Kargoya Verildi’ linkinden yapabilirsiniz.

İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılır?

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra e-posta adresinize iade onay maili ve ücret iadesi bilgilendirme maili gönderilmektedir. Kredi kartı ile satın aldıysanız ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde "artı bakiye" olarak kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Esetlisans.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Havale ile satın aldıysanız müşteri temsilcilerimiz tarafından banka bilgileriniz istenecektir.

 

Kutusu açılmış/hasar görmüş ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilememektedir.

İademi hangi adrese göndereceğim?

Yenişehir Mah. Cumhuriyet Bulv. Dumankaya Cadde Sitesi B Blok Kat:6 No:85 Kurtköy
Pendik/İstanbul

Üyelik ücretli midir?

Esetlisans.com üyeliği tamamen ücretsizdir. Sitemize ücretsiz üye olarak, ilgi alanınızdaki ürünler ile ilgili yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar edilirsiniz, yapacağınız ürün tavsiyeleri ve yorumlarından netpuan kazanabilirsiniz.

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Üyelik iptal talebiniz bilgi@esetlisans.com adresine e-mail göndererek iletebilirsiniz.

Satın aldığım ürünler garantili midir?

Esetlisans.comda satılan tüm ürünler ürünün kullanım süresi içinde garanti altındadır.