Eset Kurumsal ve Bireysel Antivirüs Çözümleri   SSL By SECTIGO CA   0850 441 2203   0537 377 0574   destek@esetlisans.com
»Kargo ve Taşıma Bilgileri

   Kargo ve Taşıma Bilgileri

 

     Esetlisans.com.tr‘den verdiğiniz siparişlerinizin teslimatı, belirttiğiniz adresinize kargo firması aracılığı ile yapılmaktadır.

 

     Kargo firması zamana karşı yarıştığı için, teslimat elemanı ürünü teslim edip hemen gitmek ister, ancak hassas olan bir konu vardır. Kargo paketinizi teslim almadan, kargo teslimat formuna imza atılmamalıdır.

 

     İçerisinde benzersiz bir seri numarası bulunan Eset ürünlerinizin kutusunun kesinlikle açılmamış olduğundan emin olunmalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir.

 

     Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda paket içerisindeki eksiklik veya kullanılmış seri no içermesi durumundan esetlisans.com.tr sorumlu değildir.